?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Дуже цікаво і приємно дізнатись про щось раніше за всіх.
І завдяки b&h film distribution company цього вівторка нам це вдалося)
Ми з синочком відвідали анімаційну комедію «Думками навиворіт» , яка буде в кіно лише з 18 червня.


 Володар премії Оскар сценарист фільмів «ВОЛЛ-І» та «Вперед і вгору» Піт Доктер запрошує в яскравий світ анімації Disney-Pixar, від якої фанатіють і дорослі, і діти. Дівчинка Райлі, як і всі інші люди, керується емоціями. Лише уявіть, ми зустрінемо Радість, Гнів, Страх, Відразу і Печаль, які мешкають разом в штаб- квартирі в самому центрі її мозку. Український дубляж додасть колориту кожному герою цього анімаційного переполоху!

Цікаві факти про фільм

Пригадайте – Спогади, які зберігаються на поличках всередині або за межами командного центру, є знімками сцен з анімації «Вперед і вгору».
На дорозі – Коли Райлі та її батьки їдуть до Сан-Франциско, вони бачать на узбіччі пташок, що сидять на електричних проводах - це птахи з короткометражки Ральфа Егглстона 2000 року «For the Birds».
Глобальний декор – Глобус, що стоїть в класній кімнаті Райлі, використовували у всіх частинах анімації «Історія іграшок».
Знайома мода – один з однокласників Райлі носить камуфляжний одяг, що був придуманий для героїв з «Історії іграшок».
Приклеїлося – Машини у Сан-Франциско, які з’являються на тлі дії стрічки, мають наліпки з «Тачок» на бамперах.
Нісенітниця – Компанія тата Райлі називається «Brang». Це слово нічого не означає, його придумали на позначення технічної компанії-стартапу у Сан-Франциско.
Визначна локація – В якості триб’юту музею the Walt Disney Family Museum фільммейкери розташували хокейний каток Райлі на тому самому місці, де у Сан-Франциско знаходиться цей музей.

Анімація дуже яскрава та емоційна. Всі герої-емоції дуже гарно виконані і хоч за основним характером відповідають назві, виявляють весь спектр емоцій та поводять себе як окремі особистості.
І хоч це мультик, я б радила подивитись його насамперед батькам. Тому що автори змогли показати нам те, що іноді досить важко зрозуміти і помітити - процес дорослішання наших дітей.
У мультфільмі даже багато драматичних моментів, багато хто з дорослих в залі не втримав сліз. Багато і веселощів, цікавинок та несподіванок, які сподобаються діткам. Отже, якщо ви ще вагаєтесь - зважуйтесь та подивіться цю чудову анімацію.

P.S. Перед анімацією Pixar підготував короткометражку "Лава" про вулкан, яка нікого не залишить байдужим ;)

Profile

irinalexa
Ирина

Latest Month

September 2015
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Michael Rose